Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Adama Mickiewicza

Dzień Projektów Edukacyjnych

zdjęcie
Dnia 1 czerwca 2017 roku w Gimnazjum nr 2 odbyły się prezentacje projektów edukacyjnych przygotowane przez uczniów klas drugich.
W tym roku szkolnym uczniowie pod kierunkiem nauczycieli- opiekunów realizowali cztery projekty edukacyjne:

1. Zabytki Berlina, zabytki Wiednia- opiekun Anna Michałowska
2. Tam gdzie faceci chodzą w spódnicach- odkrywamy Szkocję- opiekun Ewa Wojtasik
3. Jeździectwo jako forma realizacji ruchowej- opiekun Karolina Latocha
4. Zmieniamy swoje najbliższe otoczenie- opiekun Andrzej Łabuziński

Grupa 7- osobowa pod opieką pani Anny Michałowskiej prezentowała wybrane zabytki Berlina i Wiednia. Zabytki były prezentowane wraz z wykonanymi przez uczniów makietami. Oto one:
Berlin- Brama Brandenburska, Reichstag, Muzeum Historyczne, Fernsehturm
Wiedeń- Muzeum Historii Naturalnej, Katedra św. Szczepana, Ratusz.

Uczestnikami  projektu "Tam, gdzie faceci chodzą w spódnicach, czyli odkrywamy Szkocję" byli Mateusz Pietras,Eryk Pabich, Wojciech Wojciechowski, Maciej Płóciennik, Zuzanna Dołgin, Karolina Rogala(lider),Jolanta Ogrodnik, Oliwia Mrozińska, Weronika Kaszubska.
Projekt ukazał ogólną charakterystykę Szkocji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.