Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
8 + 4 =
zdjęcie
Zawodnicy klas sportowych rozegrali trzy mecze kontrolne z drużynami klubowymi występującymi w wojewódzkich ligach juniorów i trampkarzy.

Pierwsze spotkanie odbyło się 23 marca na Stadionie Miejskim "Concordia" a przeciwnikiem wspólnej reprezentacji Gimnazjum Nr 2 i IV LO była drużyna Piotrcovii rocznik 2000.
Mecz trwał 2x40 minut i odbywał sie w składach 11-osobowych a zawodnicy grali w trudnych warunkach atmosferycznych przy nieustannie padającym deszczu.
Mecz ten zakończył się wynikiem 1-0 dla naszego zespołu.
W dniu 5 kwietnia dwie drużyny naszego Gimnazjum wyjechały na mecze sparingowe do Zduńskiej Woli z drużynami miejscowej Pogoni.
Drużyna starsza łączona z IV LO po bardzo dobrym i stojącym na wysokim poziomie meczu zremisowała z Pogonią rocznik 2000
3-3 a jedną z bramek zdobył uczeń Gimnazjum Adam Raszewski.Mecz trwał 2x40 minut w składach 11-osobowych.
Młodsza drużyna grająca bez żadnej zmiany dzielnie walczyła z Pogonią w pierwszej połowie prowadząc po bramce Dawida Cicheckiego 1-0.Niestety w drugiej połowie nasi zawodnicy nie wytrzymali meczu kondycyjnie i mecz zakończył się wysoką porażką.
Mecz rozgrywany był w składach 11-osobowych 2x35 minut.
Zawodnicy Gimnazjum Nr 2 uczestniczący w meczach z Piotrcovią i z Pogonią Zduńska Wola:
Dawid Cichecki, Kacper Palutkiewicz, Wiktor Grygorcewicz, Wiktor Klimczyk (klasa I A), Gracjan Gala, Adrian Wędzonka, Grzegorz Czerkawski, Jakub Dobosiński, Krzysztof Jędrzejczyk, Radosław Michalczyk, Marcin Gąsior, Szymon Dudkiewicz (klasa II A), Adam Raszewski, Filip Michalczyk, Maciej Dąbrowski, Mateusz Ściepłek, Bartosz Biłek, Patryk Wawrzynkiewcz (klasa III A)

Trenerzy:Bożena Sobczyk i Tomasz Wychowałek