Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Adama Mickiewicza

Ognisko pożegnalne klasy IIIb

zdjęcie
Dnia 29 maja 2015 roku uczniowie klasy IIIB uczestniczyli w pożegnalnym ognisku klasowym u Pana Siebiaty przygotowanym przez rodziców.
Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali rodzice, dyrektor szkoły pani Małgorzata Artowicz, wychowawca klasy pani Zofia Dąbrowska oraz pedagog szkolny pani Anetta Wnuk. Spotkanie rozpoczęto przygotowaniem stołów do biesiady oraz pieczeniem kiełbasek. Następnie korzystając z pięknej pogody i uroków przyrody, uczestnicy zorganizowali rozgrywki sportowe drużyn mieszanych Rodzice – Uczniowie. Do gry w siatkówkę uczniowie zaprosili również panią dyrektor szkoły. Piknikowicze świetnie się bawili , a dobrym humorom towarzyszyły rozmowy, rozmowy, rozmowy……… Dodatkową atrakcją była wspólna zabawa przy muzyce. Wszyscy w wesołych nastrojach wrócili bezpiecznie do domu.