Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Adama Mickiewicza

Świąteczna zbiórka książek, zabawek oraz przyborów szkolnych

zdjęcie
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprosiło Gimnazjum nr 2 do aktywnego udziału w III edycji świątecznej zbiórki książek, zabawek oraz przyborów szkolnych. Zbiórka odbywać się będzie w placówce KSWP prosperującej w Piotrkowie Trybunalskim ul. Sieradzka 10, tel: 44-647-48-08.
W biurze tym w okresie od 1 do 17 grudnia 2015 roku ( od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 16:00 ) przyjmowane będą książki fabularne, lektury szkolne, słowniki, bajki, kolorowanki, a także maskotki, lalki, samochodziki, klocki, puzzle, gry edukacyjne oraz przybory szkolne, które następnie przekazane zostaną jako prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieciom i młodzieży z uboższych rodzin oraz dzieciom przebywającym w szpitalach i domach dziecka.
W/w rzeczy można przynosić również do szkoły do p. Teresy Kucharczuk ( sala 1 ), p. Iwony Jończyk ( sala 11 ) oraz p. Wirginii Rejniak ( sala 5). Następnie zostaną one przekazane przez szkołę do biura.
Na cele akcji przekazywać można zarówno rzeczy nowe, jak i niezniszczone rzeczy używane. Dlatego też poza tym, że inicjatywa ma niezwykle szczytny cel, jest ona także wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru nieużywanych już zabawek i książek.

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły do aktywnego udziału w akcji.