Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Adama Mickiewicza

Warsztaty wokalne

zdjęcie
    Zachęcamy wszystkich absolwentów  szkół podstawowych ,którzy lubią śpiewać  do kontynuowania swojej przygody ze śpiewaniem w Gimnazjum nr 2 .W naszej szkole  zaczynało  swoją karierę wokalną wielu waszych starszych kolegów z SP nr 5,SP nr 11, SP nr 16 i SP nr 8:  Marta Szarlej, Klaudia Taflińska, Natalia Pietrzyba, Marta Pabin, Tomek Mikuła i Patrycja Piejek- obecna solistka naszej szkoły. Ale to tutaj stawiali swoje pierwsze kroki na scenie nasi wspaniali absolwenci: Ernest Staniaszek-finalista 3 edycji The Voice of Poland- zdobywca II miejsca i Aleksandra Olczyk-sopranistka, laureatka wielu nagród na festiwalach muzyki operowej w kraju i za granicą.

nauczyciel muzyki  - J .Molka