Wolontariusz Roku 2019 w Piotrkowie Trybunalskim

78154556_2667301523316551_6320403431034978304_n
To był wielki wieczór wolontariuszy i organizacji, które bezinteresownie niosą innym pomoc. W tegorocznym plebiscycie zostało zgłoszonych przez szkoły, stowarzyszenia, organizacje i samorząd, 18 osób – a tym samym nominowanych do nagrody Wolontariusz Roku 2019, przyznawanej przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży HARC w Piotrkowie.
Podczas Gali Wolontariatu wszyscy nominowani w tegorocznym plebiscycie zostali poproszeni na scenę i uhonorowani dyplomami oraz nagrodami od sponsorów, największe emocje pojawiły się gdy prezes HARC-a i przewodniczący kapituły, ogłosił wyniki plebiscytu.
Decyzją publiczności - i internautów - Wolontariuszem Publiczności został Adrian Cieciura. W tegorocznej edycji głosowania walka o tytuł toczyła się do ostatniej chwili - internauci oddali łącznie ponad 25 tysiące głosów, z czego po ponad 8 tysięcy dostali zarówno Adrian Cieciura i Natalia Cieciura, nominowana przez IV LO.
Następnie ogłoszono tytuł Wolontariusza Roku 2019, którym została Ula Ratajczyk, pomagająca innym od ponad 20 lat.
Serdecznie gratulujemy !