32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

lask01
17 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili 32 Bazę Lotnictwa Taktycznego w Łasku. W wycieczce wzięło udział 19 uczniów z klas mundurowych. Wycieczka odbyła się wspólnie ze studentami UJK w Piotrkowie Trybunalskim. Wyjazd zaczął się o 9 rano sprzed budynku UJK. Na miejsca dotarliśmy około godziny 10. Swoją obecnością zaszczycił nas Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. zw. dr hab. Andrzej Felchner. Obecni byli także wykładowcy: Grzegorz Stanecki i Jerzy Kozioł. Uczniami IV LO opiekował się Adam Wnęk. Niestety z powodu remontu lotniska nie mogliśmy zobaczyć słynnych myśliwców F-16, ale za to mogliśmy zobaczyć używane wcześniej samoloty bojowe i szkoleniowe. Zwiedziliśmy także Wojskową Straż Pożarną. Do Piotrkowa wróciliśmy około godziny 13.30.