Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka na sportowo to już nasza tradycja.
Pierwszego czerwca nasz, skąpany w słońcu, „orlik” zapełnił się uczniam (i absolwentami) IV LO, którzy wspólnie  bawili się w towarzystwie grona pedagogicznego, sprawdzając swoje umiejętności w różnych aktywnościach, nie tylko stricte sportowych. Nie mogło, oczywiście, zabraknąć elementu zdrowej rywalizacji.
O godz. 9.00 rozpoczął się międzyklasowy turniej piłki nożnej, w którym wystąpiło kilka zespołów. Miejsca na podium w tym roku zapewniły sobie następujące drużyny:
I miejsce – Sinice FC (klasa 1D)
II miejsce – FC Alanki (klasa 1C)
III miejsce FC ECPU (Elokwentny Club Publicznego Upośledzenia z klasy 2C).

Z kolei w minikonkursie zręcznościowym, w którym wzięły udział panie nauczycielki, bezkonkurencyjna okazała się nasza wicedyrektor, Aldona Niewieczerzał-Szafrańska, która najdłużej odbijała piłeczkę pingpongową „paletkom”.
Wiele osób czekało również na końcowy punkt programu, jakim był mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. W zaciętym, jak zawsze, pojedynku zasłużenie wygrała drużyna pedagogów – dodajmy, że nie po raz pierwszy w historii naszych szkolnych rozgrywek sportowych.
To był naprawdę fantastyczny dzień! Aktywny, wesoły i pyszny, jak na Dzień Dziecka przystało.
Zobaczcie sami...

więcej zdjęć pod linkiem 1