Dzień Komisji Edukacji Narodowej

ken1
Dzień Edukacji Narodowej był okazją do spotkania się całej społeczności szkolnej na uroczystej akademii. W tym dniu nie mogło zabraknąć podziękowań i życzeń złożonych wszystkim pracownikom IV LO zarówno przez pana dyrektora, jak i uczniów.
Był to również szczególny dzień dla naszych pierwszoklasistów, których uroczystego ślubowania wszyscy byliśmy świadkami. Na koniec tradycyjnie nowoprzyjęci do społeczności naszego liceum uczniowie musieli przejść specjalny test z kreatywności i poczucia humoru. Chyba dla nikogo nie było zaskoczeniem, że tych cech naszym „kociakom” nie brakowało. Ostatecznie jednak z wykonaniem mniej lub bardziej wymagających zadań najlepiej poradziła sobie klasa IA, wygrywając „Otrzęsiny 2016”.