EuDzien1
„European Day of Languages” to już trzeci międzynarodowy projekt realizowany przez uczniów IV LO na platformie eTwinningowej. Tym razem współpracowaliśmy z uczniami ze szkół z Francji, Islandii, Turcji, Portugalii, Czech, Rumunii oraz Niemiec. IV LO reprezentowała grupa uczennic z klasy IIB, które realizują język angielski w zakresie rozszerzonym. Tegoroczny projekt był tematycznie związany z Europejskim Dniem Języków Obcych, który obchodzony jest 26 września. Tego dnia wszyscy uczestnicy projektu własnoręcznie przygotowali kartki z pozdrowieniami i wysłali je do pozostałych szkół. Przez kilka kolejnych tygodni otrzymywaliśmy karki i inne materiały, które wykorzystaliśmy do przygotowania tablicy poświęconej temu projektowi.
Opiekę merytoryczną nad projektem sprawowała p. Joanna Pająk- nauczyciel języka angielskiego.