Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
5 + 4 =
sparing01
Klasa sportowa naszego Liceum rozegrała dwa mecze kontrolne z klubami występującymi  w wojewódzkiej lidze juniorów młodszych. Reprezentantów naszej szkoły wspomogli w tych meczach koledzy z III klasy Gimnazjum Nr 2 Pierwsze spotkanie rozegrane zostało 23 marca na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Piotrcovi. Mecz rozgrywany był w składach 11-osobowych, trwał 2x40 minut i zakończył się wynikiem 1-0 dla naszego zespołu. Bramkę dającą zwycięstwo zdobył zawodnik LKS Mierzyn Daniel Mazurczyk a asystę zaliczył jego klubowy kolega Dawid Błaszczyk. Należy dodać, że spotkanie odbywało się w trudnych warunkach przy nieustannie padającym deszczu. Na trybunach swoją klasę dopingowała wychowawczyni p. Agnieszka Hejniak jak również pedagog szkolny Bogusław Cłapa.
Skład naszego zespołu: Siejak-Link, Łączny, Dąbrowski,Grzesiuk  -Mazurczyk, Bartłomiejczyk, Raszewski, Misztela, Michalczyk - Błaszczyk
Na zmiany weszli:Klinicki, Śmigielski, Śzczepocki, Reszczyński, Ściepłek
W drugim meczu 5 kwietnia nasza drużyna zmierzyła się w Zduńskiej Woli z miejscową Pogonią. Po bardzo dobrej pierwszej połowie i prowadzeniu 3-1, ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3. W spotkaniu tym zagrali wszyscy zawodnicy naszej drużyny w liczbie 19-stu. Bramki zdobyli: Patryk Grzesiuk(Polonia), Adam Raszewski(Polonia) i Mateusz Misztela(LKS Mierzyn).
Skład: Siejak - Ściepłek, Łączny, Dąbrowski, Grzesiuk  -Mazurczyk, Bartłomiejczyk, Raszewski, Misztela, Michalczyk - Klinicki
Na zmiany weszli: Śmigielski, Błaszczyk, Szczepocki, Reszczyński, Biłek, Dudkiewicz, Wawrzynkiewicz, Gałkowski

Trenerzy: Bożena Sobczyk i Tomasz Wychowałek.