Halloween 2021

Dzisiejszy piątek, piąteczek, piątunio w IV LO był wyjątkowo koszmarny. Niemal
w każdym zakamarku szkoły czaiły się mniej lub bardziej mroczne postacie. Część
z nich postanowiła wyjść z ukrycia i wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie halloweenowe, a trzeba przyznać, że fantazji i zaangażowania Wam nie brakuje.
O ostatecznej ocenie decydowało specjalne jury, składające się z reprezentantów uczniów i nauczycieli. Najbardziej jurorów przekonały prezentacje „zamachowczyni” Mai Bąbol (I miejsce i nagroda w postaci dwóch wejściówek do kina na wybrany seans, ważne przez pół roku) oraz „człowieka w masce”, Michała (II miejsce i jedna wejściówka do kina). III miejsce ex aequo zajęła para Zuzia Robak i Julka Nejman oraz dobry duch klasy IID, Michał Nowak – wszyscy w nagrodę otrzymali jeden dzień bez pytania w dowolnie wybranym przez siebie terminie. Chcemy jednak podkreślić, że wiele waszych kreacji zrobiło na jury i publiczności duże wrażenie i wszystkim należą się gratulacje.
Drugą częścią zabawy z okazji Halloween był międzyklasowy konkurs na najciekawiej ozdobioną dynię. Ponownie nie zawiedliście, a kreatywności w realizacji tego zadania na pewno nie można Wam odmówić. Klasowe dzieła oceniło nauczycielskie jury i szczególnie wyróżniło trzy klasy: ID, IIIBg i IA, które dzięki temu również mogą skorzystać z nagrody w postaci jednego dnia bez pytania.
Wszystkim, którzy byli dziś z nami dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.