II miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

II miejsce dla Jakuba Nowakowskiego na szczeblu miejskim w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Podczas dzisiejszych eliminacji, spośród uczniów szkół ponadpodstawowych, wyłoniono uczestników
z najlepszymi wynikami. II miejsce zajął Jakub Nowakowski z klasy IID o profilu sportowym.
W finale miejskich eliminacji szczęście dopisało Jakubowi i najprawdopodobniej awansuje on do etapu powiatowego.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.
(OTWP) ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci
i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej.