IV Festiwal Grot-Art

IMG_8067
Już po raz kolejny IV Liceum Ogólnokształcące im. Generała Stefana Roweckiego „Grota” gościło w swoich murach uzdolnionych artystycznie uczniów z Piotrkowa
i okolic. 25 maja 2018 nastąpiło uroczyste otwarcie organizowanego wspólnie
z Centrum idei „Ku Demokracji” Festiwalu GROT-Art. Przedsięwzięcie jest adresowane do o uczniów klas gimnazjalnych i starszych klas szkół podstawowych. W tym roku
w pięciu kategoriach prezentowali się przedstawiciele 11 szkół.
W środę 30 maja młodzi artyści i ich opiekunowie dowiedzą się, kto zyskał uznanie jury. Nagrody będą wręczane w 5 kategoriach: recytacja, piosenka, przedstawienie teatralne, praca plastyczna, fotografia. Poznamy też zdobywcę Nagrody Specjalnej za prezentację ściśle związaną z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.
Festiwal GROT-Art został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka i Łódzkiego Kuratora Oświaty Grzegorza Wierzchowskiego.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.