IV LO z brązowym medalem

Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
2 + 8 =
W rozegranych w środę 15 kwietnia finałach Mistrzostw Miasta w piłce nożnej chłopców uczniowie IV Lo zajęli trzecie miejsce. Po udanych meczach eliminacyjnych i pokonaniu III LO i remisie z ZSP 2- Piomą w meczu półfinałowym naszym chłopcom przyszło się zmierzyć z II LO.
Nasi chłopcy prowadzili już 3-0 ale przeciwnicy doprowadzili do remisu. O awansie do finału zdecydowała dogrywka rozgrywana do "złotej bramki". Niestety nasi zawodnicy stracili bramkę w ostatniej minucie pierwszej części dogrywki i zagrali o brąz.
W meczu tym zmierzyliśmy się z ZSP 3-Budowlanką i wygraliśmy 3-1.
Trzecie miejsce naszej męskiej drużyny jest wyrównaniem największego sukcesu szkoły sprzed kilku lat.