,,Kształcenie Animatorów Sportu Szkolnego - Młodzieżowy Sędzia Sportowy"

Dziewczęta z klas sportowych IV LO o specjalności piłki siatkowej wzięły udział w programie realizowanym przez Szkolny Związek Sportowy pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki ,,Kształcenie Animatorów Sportu Szkolnego - Młodzieżowy Sędzia Sportowy".
Uczestniczki odbyły 20-godzinne szkolenie, którego celem było przygotowanie do pełnienia funkcji młodzieżowego sędziego sportowego w piłce siatkowej oraz nabycie umiejętności samodzielnego organizowania wydarzeń o charakterze sportowo - rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży.
W dniach 29 - 30 listopada w Łodzi odbyły się zajęcia podsumowujące ten program.
Dziewczęta przystąpiły do testu z przepisów gry w piłkę siatkową i egzaminu praktycznego z sędziowania meczu.
Każda z uczestniczek kursu otrzymała legitymację Młodzieżowego Sędziego Sportowego oraz koszulkę z logotypami.
Koordynator projektu w IV LO - trener p siatkowej PAWEŁ ZIELIŃSKI
Gratulujemy !!!!
Uczestniczki Kursu: Anna Kurpios kl. IVC, Karolina Kurkowska kl. IVC, Weronika Gorzeń kl. IIIC
Maja Każmierczak kl. IIIC, Alicja Makowska kl. IIIC, Zuzanna Purzycka kl. IIIC, Maja Sowa kl. IIIC, Wiktoria Misztela kl. IIIC, Oliwia Pałubska kl. IIC, Maria Gamrot kl. IIC, Kinga Szymańska kl. IIC, Anna Kaniowska kl. IIC.

więcej zdjęć......