Lekcje inne niż zwykle

Europejski Dzień Języków Obcych
Jak co roku, 26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Zajęcia językowe odbyły się w tym dniu nietypowo, inaczej niż zwykle. Na lekcjach pojawiły się quizy z wiedzy o różnych krajach, ubrania w kolorach flag krajów anglojęzycznych, instrumentalne wersje hymnów krajów europejskich oraz konkursy językowe.
W klasie II E odbył się konkurs z wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego. Zwycięzcami zostali Urszula Kołtonik, Julia Piechura, Karol Senderecki i Jakub Hajduk. Uczniowie klas II G i IV C rozwiązywali quiz językowy oraz zmagali się z tworzeniem kodu QR, który prowadził ich do nagrody za wytrwałość. W  klasie I D i grupie klasy II E uczniowie tworzyli plakaty, które stały się częścią wystroju sali 10 oraz poznali kilka ciekawostek dotyczących języków obcych w Europie.
Fotorelacja poniżej.