Licealiada

pr1
W rozgrywkach piłki ręcznej o Mistrzostwo Miasta Piotrkowa Tryb - "Licealiada" brali udział uczniowie naszej szkoły. w eliminacjach do półfinału rozegrali dwa zwycięskie mecze z zespołami "TPS" i II LO oraz zremisowali z drużyną "Ekonomika".
Podczas rozgrywek półfinału reprezentacja IV LO wygrała mecz z II LO (12-15) i przegrała z reprezentacją "Ekonomika" (10-18) zajmując II miejsce w grupie i tym samym awansując do finału grając o III miejsce.
W walce o III miejsce nasza reprezentacja zmierzyła się z drużyną "Piomy". W tym meczu początek spotkania był obiecujący, niemniej podczas dalszej gry mnożyły się błędy techniczne i często zdarzały się rzuty niecelne, co spowodowało, że ten mecz przegraliśmy, zajmując ostatecznie IV miejsce.