Licealiada w piłce nożnej

IImiejsce4LOTitle
Zawodnicy IV LO w Piotrkowie Trybunalskim zajęli II miejsce w Mistrzostwach Piotrkowa Trybunalskiego w orlikowej piłce nożnej chłopców i tym samym nie obronili mistrzowskiego tytułu wywalczonego przed rokiem. Mimo wszystko, jest to drugie najlepsze osiągnięcie szkoły, jeżeli chodzi o piłkę nożną chłopców w 25-letniej historii. Turniej rozegrano w dniach 3 kwietnia - eliminacje i 5 kwietnia - finały.
Wygrała drużyna ZSP 1 (TPS), wyprzedzając IV LO, ZSP 2 (Pioma) i III LO.

W eliminacjach nasza drużyna pokonała kolejno:
ZSP 6 (11:0) bramki: M. Misztela - 3, D. Błaszczyk - 2, K. Staśkiewicz - 2, D. Mazurczyk - 1 i B. Barański – 1,
III LO (3:2) bramki: D. Błaszczyk - 2 i J. Majewski – 1,
II LO (12:0) bramki: N. Balcerzyk - 5, B. Barański - 4, M. Misztela - 2 i D. Mazurczyk - 1.
Po wygraniu grupy eliminacyjnej w finałach zmierzyliśmy się z ZSP 1, ZSP 2 i ponownie z III LO.
W meczach finałowych pokonaliśmy:
ZSP 2 (1:0) bramka: D. Błaszczyk,
III LO (5:0) bramki: K. Staśkiewicz - 2, H. Link - 1, J. Majewski - 1, N. Balcerzyk – 1.
Niestety, w decydującym spotkaniu ulegliśmy ZSP 1 (1:2) bramka: M. Misztela. W meczu tym do końcowego zwycięstwa w turnieju wystarczyłby nam remis, ale na 7 minut przed końcem straciliśmy bramkę na 1:2. Mimo wszystko, turniej ten był bardzo udany. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas sportowych IC i IIC. Gratulujemy postawy!
Skład IV LO: Siejak, Mijas, Bartłomiejczyk, Misztela, Błaszczyk, Mazurczyk, Grzesiuk, Łączny, Balcerzyk, Staśkiewicz, Michalczyk, Barański, Reszka, Majewski.
Trener: Tomasz Wychowałek
Wszystkim naszym kibicom dziękujemy za doping