Miłość, miłość w… naszej szkole

27972846_1661058823940831_7436334743442177337_n
14 lutego, w Walentynki, chcemy mieć obok siebie osoby, które darzymy szczególną sympatią. To, że się w naszej szkole naprawdę lubimy to nic nowego. Nowością w tym roku była możliwość pokazania swojej sympatii do koleżanek, kolegów, nauczycieli przy pomocy zdjęć, które robiliśmy tego dnia wszystkim chętnym w specjalnie zaaranżowanej scenerii. Nad tym, aby nastrój miłości nas nie opuszczał czuwał nasz uroczy amorek. Być może jego strzała trafiła i w Twoje serce?
Dzień Zakochanych wyznaczył także koniec naszej akcji zbierania Waszych walentynkowych wyznań i życzeń. Przesłane przez Was dzięki walentynkowej poczcie słowa sympatii trafiły już do rąk adresatów i mamy nadzieję, że były dla nich miłą niespodzianką.
Samorząd Uczniowski życzy wszystkim uśmiechu, dowodów sympatii i ciepła w sercu nie tylko od święta, ale przez cały rok