Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Dwóch najlepszych uczniów z naszego liceum nagrodzonych
76 najlepszych uczniów oraz absolwentów piotrkowskich szkół odebrało w miniony czwartek (22 czerwca) gratulacje od prezydenta Krzysztofa Chojniaka z okazji kończącego się roku szkolnego 2022/2023. Spotkanie odbyło się w Mediatece 800-lecia.
Już tradycyjnie w przededniu zakończenia roku szkolnego prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się z uczniami i absolwentami piotrkowskich szkół, którzy w ostatnich dziesięciu miesiącach osiągali najlepsze wyniki
w nauce. Jest to okazja do wyróżnienia oraz złożenia gratulacji najlepiej uczącej się młodzieży. Korzystając
z okazji, chciałbym również podziękować rodzicom za trud, jaki wkładają w przygotowanie do życia swoich pociech. Te osiągnięcia to również efekt Państwa codziennej troski o wychowanie oraz zapewnienie warunków do nauki – powiedział prezydent Krzysztof Chojniak.
Łącznie prezydent nagrodził 76 osób: 43 osoby ze szkół podstawowych (w tym 21 absolwentów)
i 33 z ponadpodstawowych (w tym 18 absolwentów). Za wybitne wyniki w nauce wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe i listy gratulacyjne.
Zdjęcia: IV LO oraz www.piotrkow.pl