OSTATKI 2018

27857891_1661052403941473_4697506630301045700_n
Za nami ostatni dzień karnawału, czyli tradycyjne Ostatki. Nasi uczniowie i nauczyciele znów dali się ponieść fantazji i zaprezentowali się tego dnia w niecodziennym wydaniu. Część klas przystąpiła do konkursu na najlepsze przebranie. Głosami jury w tym roku wygrana przypadła w udziale Smerfom z klasy IIIC. Drugie miejsce zajęły „baletnice” z klasy IIC, a trzecie – ex aequo reprezentanci klas IB i IC. Społeczność szkolna zagłosowała także na najciekawiej przebranych indywidualnych uczestników naszej zabawy ostatkowej. Najbardziej spodobała się para Shrek i Fiona (Natalia i Miłosz z klasy IIA). II nagrodę indywidualną zdobył czarujący Hubert Jagusiak z klasy IC, a III miejsce zajęła germanistka, pani Anna Michałowska.
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej zabawy.