Ostatki w IV LO

ostatkititle2
W dniu wczorajszym w wesołych nastrojach zakończyliśmy karnawał. Na naszych szkolnych korytarzach zaroiło się od kolorowo przebranych uczniów i nauczycieli.
Dobrą zabawę po raz kolejny połączyliśmy z elementem rywalizacji, organizując konkurs na najciekawiej przebraną klasę i osobę. W tym roku jury zdecydowało o przyznaniu I miejsca ex aequo klasom IA i IC. II miejsce w konkursie zajęła klasa IIC, a trzecia nagroda trafiła do klas IB, IIA, IIB i IIIA. W konkursie indywidualnym nagrodę za najciekawszy strój przyznano Paulinie Brzezińskiej z klasy IB. Drugą nagrodę zdobył duet z klasy IA – Natalia Skupińska i Miłosz Fiszer, a trzecie miejsce zajęła Ania Pisarek z klasy IIB.
Tym sposobem społeczność naszego liceum kolejny raz udowodniła, że poczucie humoru i dobra zabawa nie są nam obce.