Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
4 + 6 =
TPN1
W dniach 17 - 19.11.2016 reprezentacja IV Liceum Ogólnokształcącego wzięła udział gościnnie w turnieju o III Nieoficjalne Mistrzostwo Polski OSM. Zawodnicy grali na pełnowymiarowym boisku w składach 11 - osobowych 2 x 35 minut.
W ubiegłym roku turniej ten wygraliśmy. Niestety w tym roku nie udało się powtórzyć sukcesu. W pierwszym meczu przegraliśmy niestety z OSM Dzierżoniów 1 - 2 mimo prowadzenia do przerwy 1 - 0. Zawodnicy z Dzierżoniowa zdobyli bramki z rzutu karnego i po strzale samobójczym. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Reszka a asystował Kacper Staśkiewicz. W drugim spotkaniu zremisowaliśmy z OSM Częstochowa 1 - 1 a bramkę w tym meczu zdobył Filip Michalczyk. W drugim dniu turnieju mieliśmy realną szansę aby zagrać w finale turnieju, ale żeby tak się stało potrzebowaliśmy zwycięstwa pięcioma bramkami z drużyną GKS Głuchołazy rocznik 1999.
Mecz ten wygraliśmy 5-2 tracąc drugą bramkę w ostatniej minucie. Nasi zawodnicy w tym meczu stracili dużo sił agresywnie grając przez całe spotkanie wiedząc, że tylko wysokie zwycięstwo da im grę w finale. Bramki w tym meczu zdobyli Mateusz Ściepłek - 2, Natan Balcerzyk, Kacper Staśkiewicz i Adrian Wędzonka. W ostatnim meczu spotkaliśmy się ponownie z drużyną GKS Głuchołazy. W meczu tym widać było zmęczenie porannym meczem oraz dodatkowo nie zagrali Kacper Staśkiewicz (kontuzja pachwiny) i Brajan Barański (złamany palec).
Mecz zakończył się wynikiem 6-6.Niestety w rzutach karnych przegraliśmy 5-4 i ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce.
Bramki zdobywali: Adrian Wędzonka - 2, Bartosz Helik, Adam Baryła, Mateusz Reszka, Szymon Dudkiewicz.
Wielkie gratulacje dla naszego zespołu za postawę i zaangażowanie!
Skład naszej drużyny: Łukasz Mijas, Mateusz Reszka, Bartosz Helik, Adam Ślusarczyk, Tobiasz Dzik, Adam Baryła, Brajan Barański, Kacper Staśkiewicz, Filip Michalczyk, Mateusz Ściepłek, Roman Szulc, Dawid Dróżdż, Klaudiusz Łęgowiak, Darek Szczepański.
Nasza drużyna złożona była z uczniów klasy Ic oraz wystąpił w niej bramkarz Łukasz Mijas z klasy IIa.
Dodatkowo do naszej drużyny dołączyło trzech chłopców z Gimnazjum Nr 2 Adrian Wędzonka, Jakub Dobosiński i Szymon Dudkiewicz.
Trener: Tomasz Wychowałek
Kierownik: Bogusław Cłapa