Wycieczka do Zakopanego

zak2a
W dniach 5 - 7 października 2015 roku odbyła się, organizowana przez Samorząd Uczniowski
IV LO, wycieczka integracyjna dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Licealiści pod opieką nauczycielek:  Marleny Banasiak, Iwony Kulczyńskiej i Agnieszki Hejniak pojechali w polskie Tatry, aby nacieszyć się pięknem jesieni na Podhalu. Pogoda dopisała, a pejzaże Doliny Chochołowskiej
i Morskiego Oka zrobiły na uczestnikach niezwykłe wrażenie. Turyści mieli okazję spotkać się panem Adamem Gąsienicą, który urzekł wszystkich gawędami o folklorze, jakie prezentował w gwarze podhalańskiej. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki zatrzymali się w mieście królów polskich – Krakowie. Gwarne Sukiennice i hejnał z wieży Kościoła Mariackiego oraz ulubione miejsca Królowej Bony oczarowały nie tylko młodzież. Wszyscy zapowiadają, że wrócą tam kolejny raz.