WYRÓŻNIENIE DLA TEATRU „MASKA” ZA SPEKTAKL AUTORSKI „PRZERWANE POŁĄCZENIE”

festiwal
 W dniach 13-14 kwietnia 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Regionalny Przegląd Teatrów Amatorskich. Wzięło w nim udział 14 zespołów teatralnych. Spektakle prezentowano w dwóch kategoriach (dziecięcej i młodzieżowej).
Jury w składzie: Izabela Karwot (reżyser teatralny, instruktor, dyrektor Domu Kultury Boguszowice w Rybniku), Lucyna Jakubczyk (instruktor teatralny, założycielka Studenckiego Teatru „Wyjście Ewakuacyjne”) oraz Marek Nędza (aktor Teatru
im. S. Jaracza w Łodzi, wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi) przyznali teatrowi „Maska” wyróżnienie za spektakl autorski pt.: „Przerwane połączenie”. W przedstawieniu wystąpili: Katarzyna Dobosińska, Zuzanna Bagińska, Weronika Kaszubska, Nikola Ponczyńska, Katarzyna Nowak, Angelika Sącińska, Patrycja Zielonka, Agata Rakowska, Irmina Błoch, Anna Zając, Emil Błaszkiewicz, Albert Egierski oraz Kamil Mroziński.
Opiekun: Agnieszka Olczyk
Gratulujemy!