Uroczyste Ślubowanie

Uroczyste Ślubowanie uczniów klas I, i wyjątkowo ze względu na pandemię klas II, oraz finał Otrzęsin.
Po dokładnym podsumowaniu punktów, które zostały zdobyte podczas naszej tym razem trzydniowej zabawy, przyszedł czas na ogłoszenie wyników, co z przyjemnością uczynił Pan dyrektor.
Miło nam poinformować, że największą ilością punktów i zaangażowaniem mogą się pochwalić klasy:
IIC - pierwsze miejsce
IID - drugie miejsce
IIB - trzecia miejsce.
Każda z klas otrzymała fantastyczne nagrody (deskorolki, wycieczki dookoła świata oraz eleganckie zastawy stołowe) od organizatorów tegorocznych otrzęsin, klasy IIIBp. Nie obyło się oczywiście bez specjalnych nagród od dyrektora szkoły, w postaci kilku dni bez pytania do wykorzystania w dowolnym momencie. Dziękujemy za wspólna zabawę i mamy nadzieję, że zdążyliście się już lepiej poznać, a od dziś ciepło witamy was w społeczności IV LO.