10-02-2023

REKRUTACJA W IV LO

Rekrutacja do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej kadetów IV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota”.
Zacieśnienie współpracy z WCR Tomaszów Mazowiecki
Wystawa fotografii Magdaleny Rybij i spotkanie z aktorami Teatru Wierszalin
07-02-2023

Poczta walentynkowa

Miesiąc luty zwykle przynosi wiele okazji do zabaw. Ciesząc się trwającym nadal karnawałem,
z przyjemnością informujemy, że już od dziś zaczęła działać nasza szkolna poczta walentynkowa,
co oznacza, że do poniedziałku (13 lutego) możecie wrzucić sympatyczną wiadomość dla osoby, którą wyjątkowo lubicie do specjalnego pudełka znajdującego się na dolnym korytarzu niedaleko wejścia do szkoły. Jak zawsze, możecie przygotować swoje własne walentynki lub do skreślenia kilku miłych słów wykorzystać gotowe karteczki-serduszka, które znajdziecie obok pudełka.
Ważne! Aby wasze wiadomości miały szansę 14 lutego trafić do właściwych rąk, nie zapomnijcie na kartce podać imienia i nazwiska sympatii oraz klasy, do której uczęszcza.
Zapraszamy do zabawy!
Obóz sportowy
życzenia
Kolędowanie, piękne kolędowanie!
21-12-2022

Wycieczka do Łodzi

Wycieczka do Łodzi w dniu 20 grudnia 2022
Nasza uczennica klasy czwartej Klara Rakoczy zajęła II miejsce w powiatowym konkursie literackim "W kobiecie siła" w kategorii wiekowej 17-20 lat.
Gratulujemy!
Nasza mała cegiełka wsparcia właśnie trafiła do piotrkowskiego schroniska dla zwierząt.

Środa 17 lipca 2024

Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan