Dnia 15 kwietnia dziewczęta rozegrały Mistrzostwa Miasta w piłce nożnej zajmując I miejsce.
Wyniki:
IV LO - ZSP2 5-1 (Drożdżal x2, Nejman x2, Stefaniak)
IV LO - III LO 1-1 (Nejman)
IV LO - II LO 8- 1 (Nejman x6, Drożdżal, Mucha)

IV LO reprezentowały: Drożdżal Klaudia, Nejman Julia, Kapuścińska Oliwia, Mucha Natalia, Ostrowska Julia, Różańska Antonina, Szwedowska Zuzanna, Strużek Zuzanna, Wilk Weronika, Łuczyńska Julia, Stefaniak Nikola oraz Krawczyńska Kinga.
Dziewczęta awansowały do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się 22 kwietnia w Pajęcznie.
Gratulujemy!
I Miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w koszykówce chłopców!
11 kwietnia rozegrano 1/2 finału Mistrzostw Województwa w koszykówkę, w ramach LICEALIADY.
W rozgrywkach wzięły udział 3 mistrzowskie drużyny powiatów:
IV LO Piotrków Trybunalski, Radomsko oraz Bełchatów .
Każda z drużyn rozegrała 2 mecze. Nasi koszykarze wygrali wszystkie mecze zajmując I miejsce w turnieju
i zakwalifikowali się do Finałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego.

Wyniki:
IVLO - ILO Bełchatów 81:30
IVLO - II Radomsko 80:30

Skład reprezentacji IVLO:
Oliwier Knap, Filip Sikora, Adam Leśniewski, Łukasz Krawczyk, Igor Gruziński kpt, Piotr Mieczkowski, Piotr Feldman, Kacper Strumiłło, Dorian Świstak, Adrian Godlewski, Wojciech Ronc, Michał Cieślak, Michał Janiszewski.
Gratulujemy!
 Zakończyły się rozgrywki w piłkę koszykową dziewcząt w ramach LICEALIADY o Mistrzostwo Miasta.
Do turnieju przystąpiło 5 drużyn : I LO, II LO, III LO, IV LO i ZSP 2.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce przegrywając w meczu finałowym z drużyną I LO.

Skład drużyny:
Julia Nejman, Klaudia Drożdżal, Weronika Kozielewska,, Alicja Kuśmierska, Alicja Mianowska, Oliwia Kapuścińska, Sylwia Szydlik, Izabela Kroczyńska, Zofia Tokarska, Nicola Stępińska, Barbara Sielwierstow.
Gratulujemy!
W dniach 4 i 9 kwietnia rozegrano turniej piłki koszykowej chłopców w ramach Licealiady na szczeblu miejskim.
Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów: ILO, IILO, IIILO, IVLO, ZSP1.
Mecze eliminacyjne rozegrano w dwóch grupach, a w finale zagrała reprezentacja ZSP1 i IVLO.
Wyniki naszej drużyny:
IVLO - ILO 42:27
IVLO - IILO 89:30
Finał IVLO - ZSP1 86:25
Panowie zakwalifikowali się do 1/2 finału województwa, który odbędzie się 11 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim.
Skład reprezentacji IVLO:
Olivier Knap, Filip Sikora, Adam Leśniewski, Łukasz Krawczyk, Igor Gruziński kpt, Maciej Góral, Piotr Mieczkowski, Piotr Feldman, Kacper Strumiłło, Dorian Świastak, Wojciech Ronc, Michał Cieślak, Michał Janiszewski.
Gratulujemy!
  W dniu 21 marca w Pajęcznie rozegrano Półfinał Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej dziewcząt
w ramach Licealiady.
Do turnieju przystąpiły 3 drużyny dziewcząt:
LO w Pajęcznie
I LO w Bełchatowie
IV LO w Piotrkowie Tryb.
Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym" do 2 wygranych setów.
Nasza drużyna wygrała wszystkie spotkania wynikiem 2 : 0, w setach uzyskując znaczną przewagę punktową w każdym rozegranym secie.
Skład drużyny :
Maja Kaźmierczak, Zuzanna Purzycka, Wiktoria Misztela, Sandra Cejnuk, Sylwia Szydlik, Alicja Mianowska, Aleksandra Łęgowiak, Alicja Kuśmierska, Sonia Kędziora, Maja Biskup, Izabela Kroczyńska, Nicola Stepińska.
Brawo dziewczyny - Gramy dalej !!!
 W dniach 12-14 marca dziewczęta klas sportowych brały udział Mistrzostwach Miasta w piłce siatkowej
w ramach licealiady.
W meczu o I miejsce pokonały wynikiem 2:0 zespół II LO wcześniej wygrały 2:0 z III LO i ZSP nr 2.
Reprezentacja naszej szkoły zakwalifikowała się do rozgrywek na szczeblu rejonowym.
Gratulujemy siatkarkom i trenerowi Pawłowi Zielińskiemu.
Życzymy powodzenia !!!
We wtorek 12 lutego rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłkarski klas sportowych IV LO. Każda klasa wystawiła dwie drużyny.Turniej stał na wysokim poziomie sportowym a rywalizacja była bardzo zacięta.
W meczu o 3 miejsce klasa IIIC1 pokonała klasę IID2.
Mecz finałowy przyniósł bardzo dużo emocji. Spotkały się w nim drużyny IC1 i IID1. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 3-3 (klasa IID doprowadziła do wyrównania 20 sekund przed końcem).
Rzuty karne lepiej wykonywała klasa IID i to ona ostatecznie zdobyła Puchar Dyrektora.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Końcowa klasyfikacja:
1. IID1
2. IC1
3. IIIC1
4. IID2
5-6. IIIC2, IC2

Więcej zdjęć TUTAJ
12 grudnia odbyły się Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.
W turnieju nasi chłopcy zajęli II miejsce i tym samym zakwalifikowali się do dalszych rozgrywek.
Dziewczęta uplasowały się na IV miejscu.

Drużyna chłopców:
Kacper Latocha
Patryk Chrząstek
Piotr Mieczkowski

Drużyna dziewcząt:
Julia Nejman
Aleksandra Bojarzyn
Natalia Mucha
Gratulujemy serdecznie.
 12 grudnia nasze siatkarki wzięły udział w konsultacjach szkoleniowych dla uczestników Programu Młodzieżowy Animator Sportu - Młodzieżowy Sędzia Sportowy. Organizatorem programu był Łódzki Szkolny Związek Sportowy pod patronatem MEN.
W trakcie szkolenia młodzież nabyła umiejętności sędziowskie zarówno teoretyczne jak i praktyczne tj. sygnalizacja sędziowska, znajomość przepisów gry w piłkę siatkową i ich interpretacja na żywo podczas rozgrywanych meczy. Po zdanym egzaminie uczestnicy otrzymali legitymacje MSS oraz koszulki sędziowskie.
Opiekunem, trenerem i koordynatorem programu jest p. Paweł Zieliński.
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Licealiada - piłka ręczna chłopców