21 marca 2022 roku reprezentacja chłopców pokonała w finale Mistrzostw Miasta reprezentację I Liceum Ogólnokształcącego 27:25.
Już w piątek zagramy w półfinale Wojewódzkim Szkół Ponadpodstawowych
w koszykówce w ramach Licealiady.

Trener drużyny: Konrad Sikora
Gratulujemy zwycięstwa!
O wystawie poświęconej Generałowi Stefanowi „Grot” Roweckiemu, która w dniach
15 marca- 13 kwietnia gości w IV Liceum Ogólnokształcącym, informują lokalne media.
Znane na całym świecie jako Dzień Świętego Patryka irlandzkie święto narodowe było dobrą okazją do sprawdzenia wiedzy naszych uczniów o Szmaragdowej Wyspie, jak czasem określa się Irlandię. Klimat tego święta dodatkowo podkreślił wszechobecny
u nas w tym dniu kolor zielony - kolor przywodzący na myśl nie tylko irlandzkie krajobrazy, ale też nadchodzącą wiosnę i nadzieję A nasza "ścianka" i tematyczne gadżety przyciągnęły tym razem nie tylko uczniów, co możecie zobaczyć na zdjęciach.
W środę 16 marca 2022 roku koszykarze IV LO pewnie pokonali wszystkie zespoły
w grupie i już w poniedziałek zagrają o Mistrzostwo Miasta.
Wyniki spotkań:
IV LO-ZSP nr 1-  26:10
IV LO-ZSP nr 2-  30:12
IV LO-ZSP nr 3-  38:11

Trener drużyny: Konrad Sikora
Brawo Team!
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Kacper Marchlewicz został powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych w piłce ręcznej.
Kacper trenuje w MKS Piotrkowianin obecnie przebywa na zgrupowaniu szkoleniowym kadry w Pruszkowie i jest jednym z 25 najlepszych zawodników w roczniku 2006
w Polsce.
Gratulujemy zawodnikowi, trenerowi p. M. Śpiewakowi i życzymy sukcesów.
DNIA 21 MARCA 2022 ROKU W GODZ.8.15 - 13.00 ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH NA DZIEŃ OTWARTY W IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM.
Zapraszamy chętnych do obejrzenia wystawy o Generale Stefanie Roweckim "Grocie", naszym patronie, piotrkowianinie i założycielu Armii Krajowej w 80 rocznicę powstania AK.
Wystawa czynna od 15 marca do 13 kwietnia w budynku IV LO w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Broniewskiego 5.
Dnia 14 marca 2022 roku zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta w Koszykówce dziewcząt. Drużyna IV Liceum Ogólnokształcącego zajęła w nich II miejsce.

W dniach 11-12 marca 2022 roku uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego brali udział w turnieju piłkarskim " Futbol na tak " w Głuchołazach.
Pierwszy dzień zmagań:
IV LO - UKS Piotrcovia 2-5 (1-1)
IV LO - AP Zakopane 3-0

Drugi dzień zmagań przyniósł same zwycięstwa:
IV LO - Sokół Aleksandrów I 2-0
IV LO - KP Słupia 12-1
IV LO - Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
2. IV LO Piotrków Trybunalski
3. AP Zakopane
4. Sokół Aleksandrów Łódzki I
5. Sokół Aleksandrów Łódzki II
6. KP Słupia

Gratulujemy.

W ramach regeneracji uczniowie udali się na Biskupią Kopę.
W środę 9 marca 2022 roku reprezentacja dziewcząt uczestniczyła w Półfinale Wojewódzkim Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej w ramach Licealiady.
Turniej odbył się w Działoszynie organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Pajęcznie.
Mecze rozegrano systemem każdy z każdym, a do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny dziewcząt:

II LO Radomsko
I LO Bełchatów
ZS Pajęczno
IV LO Piotrków Trybunalski.

Nasza reprezentacja wygrała wszystkie spotkania wynikiem 2:0.
W meczu finałowym spotkały się drużyny IV LO Piotrków Trybunalski - I LO Bełchatów. Wynik meczu 2:0
w setach.

Skład naszej reprezentacji:
Chuda Malwina, Wójcik Kamila, Midera Kinga, Midera Klaudia, Kurpios Anna, Lewandowska Agnieszka, Kaźmierczak Maja, Purzycka Zuzanna, Gorzeń Weronika, Misztela Wiktoria , Bąbol Maja, Pałubska Oliwia,
rezerwa: Gadecka Amelia, Sitarska Natalia, Gamrot Maria, Kaniowska Anna, Szymańska Kinga.

Trener drużyny dziewcząt: Paweł Zieliński

Czekamy na FINAŁ WOJEWÓDZKI !!!

Środa 17 lipca 2024

Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan