IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Tryb.
im. Generała Stefana Roweckiego - Grota

Rada Pedagogiczna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

ROK SZKOLNY 2023/2024


Dyrektor:
Konrad Sikora-  wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości

Wicedyrektor:
Aldona Niewieczerzał- Szafrańska-
język polski, oligofrenopedagogika, logopedia


Nauczyciele:
Artowicz Małgorzata- język polski, logopedia, terapia, etyka
Brauła- Socha Anetta- język angielski
Burzyńska- Szmigiel Danuta- matematyka
Depczyńska Paulina- język niemiecki
Drząszcz Ewa- wychowanie fizyczne
Fałek Lidia-język polski
Grzesik Łukasz- język angielski
Hejniak Agnieszka- język angielski
Herbert Aldona- język angielski ( urlop )
Janczyk Marek- informatyka, historia, wos
Jończyk Iwona- biologia, wdżr
Just Martyna- język angielski
Karlińska Monika- język angielski
Kondaszewska Justyna- język angielski
Kowalczyk Daria- chemia
Kucharczuk Teresa- matematyka, fizyka
Kulczyńska Iwona- matematyka
Kwiatkowska Bożena- język polski
Łyszczarek Iwona- historia, wos
Maćkowiak Anna- religia
Magiera Dominika- biologia
Mazurczyk Marek- szkolenie policyjne
Michałowska Anna- język niemiecki
major Miszczuk Sławomir- szkolenie wojskowe
Misztela Anna- język angielski
Olczyk Agnieszka- język polski, zajęcia artystyczne
Owczarek Eliza-  historia
Pająk Joanna- język angielski ( urlop )
Palacz Feliks- fizyka
Papiernik Michał- historia i teraźniejszość, wos, informatyka
Rajkowski Przemysław- fizyka
Rejniak Wirginia- język niemiecki
Robaszek- Purgał Katarzyna- plastyka
Robaszek Wojciech- wychowanie fizyczne
Rogalska Agata- bibliotekarz ( urlop )
Sidek Marta- wychowanie fizyczne
Sieroń Monika- geografia
Sikora Anna- język angielski
Sobczyk Bożena- wychowanie fizyczne
Stobiecka Marta- matematyka
Szewczyk Anetta- geografia
Szpikowska Anna- język angielski ( urlop )
Śpiewak Mariusz- wychowanie fizyczne, trener piłki ręcznej
Telążka Anna- chemia
Tompa Paulina- historia
Trochimiak Paulina- szkolenie policyjne
ks. Urbaniak Piotr- religia
Witczak  Anna- biologia, podstawy przedsiębiorczości, przyroda, wdżr
Woźniak Lucyna- bibliotekarz
Wychowałek Tomasz- wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej
Zieliński Paweł- wychowanie fizyczne
Ziółkowska Julita- wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej

Specjaliści
 Artowicz-Latocha Karolina- psycholog, zajęcia rewalidacyjne
Cłapa Bogusław- pedagog, doradca zawodowy, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia rewalidacyjne