IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Tryb.
im. Generała Stefana Roweckiego ''Grota''

Klasy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
W roku szkolnym 2022/2023 mamy klasy o następujących profilach:

 
I A- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Agnieszka Olczyk )

Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski


I B- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Anna Witczak )

Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski


I C- klasa sportowa, piłka koszykowa/ piłka siatkowa ( wychowawca mgr Aldona Niewieczerzał- Szafrańska )

Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia


I D- klasa sportowa, piłka nożna ( wychowawca mgr Wojciech Robaszek )

Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, geografia


I E- klasa ogólna ( wychowawca mgr Anna Sikora )

Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia


I F- klasa humanistyczno- artystyczna ( wychowawca mgr Aldona Herbert )

Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, historia


I G- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Dominika Magiera )

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski


II A- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Joanna Pająk, zastępstwo mgr Wirginia Rejniak)

Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski, matematyka, informatyka


II B- klasa humanistyczna ( wychowawca mgr Agnieszka Hejniak )

Przedmioty rozszerzone: język polski, historia, wos, język angielski


II C - klasa sportowa, profil sportowy piłki nożnej dziewcząt i chłopców oraz siatkowej dziewcząt
( wychowawca mgr Tomasz Wychowałek )


Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, język polski, geografia, matematyka


II D- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Bożena Kwiatkowska )

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski, fizyka, matematyka


IIIA- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Anetta Szewczyk )

Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski, matematyka, informatyka


III B- klasa humanistyczna ( wychowawca mgr Anna Michałowska )

Przedmioty rozszerzone: język polski, historia, wos, historia sztuki, język angielski


III C- klasa sportowa, profil sportowy: piłka nożna chłopców, piłka siatkowa dziewcząt, piłka ręczna chłopców ( wychowawca mgr Bożena Sobczyk )

Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, język polski, geografia, matematyka


III D- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Anna Misztela )

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski, fizyka, matematyka



IV A p- klasa mundurowa ( wychowawca mgr Julita Ziółkowska )

Przedmioty rozszerzone: język polski, wos, język angielski, matematyka, informatyka


IV B p- klasa humanistyczna ( wychowawca mgr Lidia Fałek )

Przedmioty rozszerzone: język polski, historia, wos, historia sztuki, język angielski


IV C p- klasa sportowa, profil sportowy: piłka nożna i siatkowa ( wychowawca mgr Iwona Kulczyńska )

Przedmioty rozszerzone: biologia, język angielski, język polski, geografia


IV D p- klasa informatyczno- językowa ( wychowawca mgr Eliza Owczarek )

Przedmioty rozszerzone: informatyka, język angielski, język niemiecki, geografia, matematyka


IV E p- klasa biologiczno- chemiczna ( wychowawca mgr Anna Telążka )

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski, fizyka, matematyka