Informujemy, że testy do klasy sportowej o profilu:
1. piłka nożna dziewcząt i chłopców odbędą się w dniu 08 czerwca na boisku Orlik przy IV LO w Piotrkowie Tryb.:
08:15 weryfikacja dokumentów
09:00 testy sprawnościowe

2. piłka siatkowa dziewcząt odbędą się:
19 maja o godz. 15:00 w ZSP nr 4 w Piotrkowie Tryb.
23 maja o godz. 18:00 w SP nr 2 w Sulejowie
02 czerwca o godz. 12:45 w IV LO w Piotrkowie Tryb.

3. piłka koszykowa chłopców odbędą się w dniu 08 czerwca w Sali gimnastycznej IV LO w Piotrkowie Tryb.
08:30 weryfikacja dokumentów
09:00 testy sprawnościowe

W dniu 7 kwietnia 2022 roku uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział
w obchodach 76. rocznicy mordu przez UB dwunastu żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego w Bąkowej Górze.
Więcej informacji pod linkiem:
 Dnia 28 kwietnia 2022 roku w naszym liceum odbyła się uroczystość wręczenia uczniom klasy mundurowej IIIAg certyfikatów potwierdzających ukończenie szkolenia wojskowego. Dyrektor oraz opiekun klas mundurowych - Major Sławomir Miszczuk - wręczyli wspomniane certyfikaty oraz listy gratulacyjne uczniom, których postawa oraz osiągnięcia zasługiwały na wyróżnienie. Kolejnym punktem ceremonii były przemówienia Majora Sławomira Miszczuka oraz wychowawcy klasy 3Ag - Agnieszki Olczyk - skierowane do uczniów. Uroczystość uświetnił pokaz musztry paradnej w wykonaniu uczniów klasy mundurowej 3Ap. Dyrektor, Nauczyciele oraz szkolna społeczność składają serdeczne gratulacje uczniom klasy 3Ag i życzą kolejnych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości:
Dnia 3 maja 2022 roku klasy mundurowe IV LO wzięły udział w obchodach 231. rocznicy uchwalenia przez Sejm Wielki, Konstytucji 3-go Maja. Po mszy świętej, złożono kwiaty pod tablicą upamiętniającą 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która jest wmurowana w ścianę kościoła oo. Bernardynów.
30-04-2022

MATURA 2022

DRODZY MATURZYŚCI!

ŻYCZYMY WAM, ABY KAŻDY WASZ WYBÓR BYŁ TYM NAJLEPSZYM.

POWODZENIA!
Dnia 29 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla maturzystów IV LO.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.
Dnia 28 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczystość rozdania świadectw w klasie mundurowej IV LO.
Więcej informacji pod linkiem:
Zapraszamy do obejrzenia filmu z Dnia Otwartego 21 marca w IV LO
Zainspirowani sztuką...Tymi słowami niewątpliwie można podsumować wycieczkę do Warszawy z dnia 13 kwietnia 2022 roku, w której wzięli udział uczniowie IV LO wraz
z opiekunami: Bożeną Kwiatkowską, Lidią Fałek, Agnieszką Olczyk i Anną Michałowską. W Muzem Narodowym odkrywali tajniki dzieł sakralnych oraz dyskutowali o czołowych nurtach sztuki młodopolskiej. Dzięki warsztatom poświęconym analizie obrazów oraz rzeźb, udoskonalili swoje umiejętności interpretacyjne. Wieczór okazał się równie inspirujący, ponieważ uczniowie IV LO spędzili go w Teatrze Narodowym. Obejrzeli "Kordiana" w reżyserii Jana Englerta. Spektakl sprowokował ich do dyskusji, co nie jest zaskakujące, ponieważ wobec sztuki wysokich lotów nie można przejść obojętnie.

25-04-2022

MSZA DZIĘKCZYNNA

23 kwietnia 2022 roku uczniowie naszego liceum uczestniczyli w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim we mszy świętej dziękczynnej za dar Kanonizacji Jana Pawła II z prośbą o Boże błogosławieństwo. Była to zarazem msza dla wszystkich nauczycieli i wychowawców regionu piotrkowskiego.

ul. Broniewskiego 5
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 6486550
e-mail: liceum4@liceum4.piotrkow.pl