Uroczystość wręczenia certyfikatów

Dnia 28 kwietnia 2022 roku w naszym liceum odbyła się uroczystość wręczenia uczniom klasy mundurowej IIIAg certyfikatów potwierdzających ukończenie szkolenia wojskowego. Dyrektor oraz opiekun klas mundurowych - Major Sławomir Miszczuk - wręczyli wspomniane certyfikaty oraz listy gratulacyjne uczniom, których postawa oraz osiągnięcia zasługiwały na wyróżnienie. Kolejnym punktem ceremonii były przemówienia Majora Sławomira Miszczuka oraz wychowawcy klasy 3Ag - Agnieszki Olczyk - skierowane do uczniów. Uroczystość uświetnił pokaz musztry paradnej w wykonaniu uczniów klasy mundurowej 3Ap. Dyrektor, Nauczyciele oraz szkolna społeczność składają serdeczne gratulacje uczniom klasy 3Ag i życzą kolejnych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości: