Z ogromną dumą informujemy, że tegoroczni absolwenci i maturzyści naszej szkoły reprezentowali Piotrków Trybunalski podczas Finału Miast Partnerskich w turnieju piłki nożnej, zdobywając znakomite II miejsce.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Na boisku rywalizowały reprezentacje miast partnerskich z Węgier, Ukrainy oraz Serbii. Nasi zawodnicy pokazali nie tylko piłkarskie umiejętności, ale także charakter, determinację i prawdziwego ducha drużyny, godnie reprezentując zarówno nasze miasto, jak i szkolne biało-czerwone barwy.
To kolejny dowód na to, że młodzież naszej szkoły potrafi z powodzeniem rywalizować na arenie międzynarodowej, osiągając wartościowe sukcesy sportowe i promując Piotrków Trybunalski poza granicami kraju.
Szczególnym wyróżnieniem dla naszej społeczności była obecność Pani Dyrektor, która została zaproszona do udziału w ceremonii wręczenia nagród najlepszym drużynom turnieju. Nagrody wręczali Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Juliusz Wiernicki oraz Stanisław Sipa – Kierownik Delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. To piękne podkreślenie rangi wydarzenia oraz sukcesu osiągniętego przez naszych zawodników.
Gratulujemy naszym absolwentom wspaniałego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie Piotrkowa Trybunalskiego. Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie, sportowy charakter i umiejętność współpracy będą procentować także w kolejnych etapach ich życia.
Brawo Panowie!
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Na boisku rywalizowały reprezentacje miast partnerskich z Węgier, Ukrainy oraz Serbii. Nasi zawodnicy pokazali nie tylko piłkarskie umiejętności, ale także charakter, determinację i prawdziwego ducha drużyny, godnie reprezentując zarówno nasze miasto, jak i szkolne biało-czerwone barwy.
To kolejny dowód na to, że młodzież naszej szkoły potrafi z powodzeniem rywalizować na arenie międzynarodowej, osiągając wartościowe sukcesy sportowe i promując Piotrków Trybunalski poza granicami kraju.
Szczególnym wyróżnieniem dla naszej społeczności była obecność Pani Dyrektor, która została zaproszona do udziału w ceremonii wręczenia nagród najlepszym drużynom turnieju. Nagrody wręczali Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Juliusz Wiernicki oraz Stanisław Sipa – Kierownik Delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. To piękne podkreślenie rangi wydarzenia oraz sukcesu osiągniętego przez naszych zawodników.
Gratulujemy naszym absolwentom wspaniałego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie Piotrkowa Trybunalskiego. Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie, sportowy charakter i umiejętność współpracy będą procentować także w kolejnych etapach ich życia.
Brawo Panowie!