Europejska Odznaka Jakości dla projektu IV LO

124856203_3561069263939768_2454034570417107126_n
Międzynarodowy projekt z języka angielskiego „Bridges that connect” uzyskał kolejne odznaczenie- Europejską Odznakę Jakości (European Quality Label). Projekt, realizowany na platformie eTwinningowej we współpracy z uczniami dwóch szkół średnich z Hiszpanii, został uznany za oryginalne i nowatorskie działanie w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno- komunikacyjnych.
Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, ale wcale nie spoczywamy na laurach, bo w październiku uczniowie klasy językowo-informatycznej przystąpili do kolejnego międzynarodowego projektu eTwinning „European postcards rally- my country, my city, my neighbourhood”. Tym razem współpracujemy ze szkołami z Hiszpanii, Turcji, Portugalii, Rumunii, Francji, Austrii, Włoch oraz Chorwacji. Głównym celem projektu, oprócz rozwijania kompetencji językowych oraz informatycznych, jest promowanie własnego kraju i miasta.
Opiekę merytoryczną nad projektami sprawuje p. J. Pająk- nauczycielka języka angielskiego.