Gra miejska „Śladami Generała Roweckiego”

314496040_498029285689010_1691926486235946956_n
4 listopada trzyosobowe drużyny szkolne z całego miasta miały okazję wziąć udział
w ciekawej rozgrywce, dotyczącej życia naszego patrona – generała Stefana Roweckiego „Grota”. Uczniowie, przemierzając zaułki naszego pięknego miasta, rozwiązywali wiele trudnych zadań. Rywalizacja zakończyła się w Zamku Królewskim, gdzie odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
Na podium stanęła drużyna, w skład której wchodziły uczennice naszej szkoły:
Daria Brzezowska i Małgorzata Cichosz z klasy IG. Tworzyły zespół z Julią Karbowiak z ZSP nr 1.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie. Jesteśmy z Was dumni!
Pozostałym drużynom także dziękujemy za godną reprezentację naszej szkoły i wielkie zaangażowanie podczas gry!
Gra została zorganizowana w ramach Akademii Witolda Pileckiego prowadzonej przez Instytut Witolda Pileckiego.
Uczestnicy pozostałych drużyn:
1. Łukasz Grabowski