Ostatki 2020

87717213_2855803371133031_6640133836069928960_o
Ostatni dzień karnawału jest wyjątkowo dobrą okazją do zabawy, do której jak zawsze Samorząd Uczniowski zachęcał. Ci, którzy się przebrali mogli liczyć na przychylność nauczycieli i dzień bez pytania.
Po raz pierwszy jednak w konkursie klas na najlepsze przebrania zabrakło elementu rywalizacji. Jedyną klasą, która wykazała pełną gotowość do zaprezentowania się przed publicznością była klasa IIC. Jak sami podkreślili, są „fundamentami tej szkoły” i w tej sytuacji trudno się z nimi nie zgodzić. Śmiało można stwierdzić, że byli po prostu BEZKONKURENCYJNI, otrzymując w pełni zasłużoną nagrodę – 2 dni bez pytania dla klasy w dowolnie wybranym terminie.
Uczniom klasy IIC gratulujemy pomysłowości i doceniamy chęci oraz zaangażowanie. Mamy również nadzieję, że będą przykładem dla innych i każda nasza kolejna zabawa będzie jeszcze lepsza. Czy tak będzie, to jednak zależy od was.