SERCE DLA ZUZI

KLASY MUNDUROWE IV LO OTWORZYŁY SERCA DLA ZUZI
Społeczność IV LO w Piotrkowie Trybunalskim nominowana przez Komendę Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim wzięła udział w challenge „Serce dla Zuzi”. Klasy mundurowe symbolem serca wsparły małą dziewczynkę, ale również zorganizowały zbiórkę środków, które pomogą jej w walce z chorobą.
Kadeci utworzyli kształt serca na dziedzińcu szkolnym. Akcja Serce dla Zuzi dedykowana jest malutkiej dziewczynce, która zmaga się z guzem w śródpiersiu. Społeczność naszego liceum zorganizowała również zbiórkę pieniędzy, które pomogą jej w walce z chorobą, ponieważ Zuzia wymaga bardzo kosztownej operacji.
Challenge polega na wytypowaniu jednostki/urzędu/stowarzyszenia, które wykonają serce dla Zuzi, a zebrane podczas zbiórki środki zostaną przekazane na leczenie dziewczynki. Zasady są proste: jednostka, urząd czy stowarzyszenie, które wezmą udział muszą zasilić konto kwotą minimum 50 złotych. Nominowani którzy tego nie wykonają wspomagają skarbonkę kwotą 100 złotych.
Aby nie zatrzymywać lawiny dobroci do Serca dla Zuzi nominujemy:
Szkoła Podstawowa nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
Klasy wojskowe w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
Klasy policyjne w Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 8 z Tomaszowa Mazowieckiego.

Więcej informacji TUTAJ