Szkoły Pełne Talentów!

Bierzemy udział w akcji "Talenciaki".
Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Naszej Szkoły – podobnie, jak w poprzednim roku, robiąc zakupy w Lidlu, możecie wspierać Naszą Szkołę! Dzięki przekazanym przez Was TALENCIAKOM, będziemy mieli szansę na uzyskanie nowego sprzętu do naszych pracowni!
Wystarczą zakupy za minimum 50 zł (zakupy muszą zawierać minimum 1 warzywo lub 1 owoc), dostaniecie wtedy przy kasie kupon – TALENCIAKA, którego możecie przekazać Naszej Szkole! Możecie wrzucić TALENCIAKA do specjalnych pudełek w naszej szkole (m.in. w pokoju nauczycielskim, sekretariacie oraz przy pokoju pedagoga) lub przekazać wychowawcy.
W poprzednim roku szkolnym, dzięki Waszej pomocy, udało się uzyskać dla Szkoły zestaw do klasopracowni biologicznej: układ pokarmowy oraz krwionośny (do tablicy magnetycznej) oraz kamerkę do komputera.