Wsparcie fundacji Miasto Kotów

207187102_4184981978215157_4617942960248742385_n
Lada dzień spotkamy się wszyscy po raz ostatni w tym roku szkolnym. Zakończenie roku to zawsze długo wyczekiwany moment, pełen podsumowań, wspomnień, podziękowań i radości z nadchodzących wakacji. Nas, nauczycieli i wychowawców, dodatkowo cieszą drobne dowody wdzięczności, jakie w tym dniu często składa na nasze ręce młodzież, choć chyba najbardziej cenimy sobie życzliwe słowa i szczery uśmiech
Kończąc ten rok szkolny i znając Wasze dobre serca, chcielibyśmy zachęcić Was wszystkich do wykonania innego rodzaju pozytywnego gestu i wsparcia dowolną kwotą zbiórki na rzecz piotrkowskiej fundacji Miasto Kotów. Fundacja ta pomaga rocznie kilkuset zwierzakom. Zazwyczaj są to koty, ale zdarza się, że opiekuje się psami, królikami i świnkami morskimi. Zapewnia zwierzętom schronienie, odpowiednie pożywienie, opiekę lekarską. Samej karmy Miasto Kotów potrzebuje rocznie aż 10 tysięcy puszek. To bardzo dużo! Każde wsparcie finansowe jest w takiej sytuacji na wagę złota i pozwala zwierzakom przeżyć.
Nasza szkolna zbiórka na ten cel zostanie przeprowadzona w dniu zakończenia roku (najbliższy piątek). Dowolną kwotę każdy będzie mógł wrzucić do specjalnej puszki.
Okażmy swoje wsparcie. Podopieczni piotrkowskiej fundacji czekają na naszą pomoc.