W środę 9 marca 2022 roku  reprezentacja dziewcząt uczestniczyła w Półfinale Wojewódzkim Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej w ramach Licealiady.
Turniej odbył się w Działoszynie organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Pajęcznie.
Mecze rozegrano systemem każdy z każdym, a do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny dziewcząt:
II LO Radomsko
I LO Bełchatów
ZS Pajęczno
IV LO Piotrków Trybunalski.
Nasza reprezentacja wygrała wszystkie spotkania wynikiem 2:0.
W meczu finałowym spotkały się drużyny IV LO Piotrków Trybunalski - I LO Bełchatów. Wynik meczu 2:0
w setach.
Skład naszej reprezentacji:
Chuda Malwina, Wójcik Kamila, Midera Kinga, Midera Klaudia, Kurpios Anna, Lewandowska Agnieszka, Kaźmierczak Maja, Purzycka Zuzanna, Gorzeń Weronika, Misztela Wiktoria , Bąbol Maja, Pałubska Oliwia,
rezerwa: Gadecka Amelia, Sitarska Natalia, Gamrot Maria, Kaniowska Anna, Szymańska Kinga.
Trener drużyny dziewcząt: Paweł Zieliński
Czekamy na FINAŁ WOJEWÓDZKI !!!
3 marca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Siatkowej. Uczennice naszego liceum zajęły
I miejsce, wygrywając po 2:0 z ZSP1, ZSP2 i w finale z drużyną II LO.
Drużyna IV LO grała w składzie: Kamila Wójcik, Malwina Chuda, Kinga Midera, Klaudia Midera, Anna Kurpios, Weronika Gorzeń, Wiktoria Misztela, Agnieszka Lewandowska, Zuzanna Purzycka, Maja Kaźmierczak, Amelia Gadecka, Anna Kaniowska, Oliwia Pałubska, Maria Gamrot, Kinga Szymańska, pozostałe dziewczęta z klas sportowych wspierały koleżanki dopingując z trybun. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
Trener zespołu: Paweł Zieliński.
21 stycznia 2022 roku w hali ZSP4 rozegraliśmy noworoczny wewnętrzny turniej piłkarski.
W turnieju wystąpiły: Reprezentacja IV LO dziewcząt, IC, IIICp i IIICg.
Zwyciężyła kasa IIICg.

Wyniki:
IIICg-IIICp 3-2
Dziewczyny-IC 0-10
Dziewczyny-IIICg 0-6
IIICp-IC 1-4
Dziewczyny-IIICp 4-7
IIICg-IC 8-2

Klasyfikacja końcowa:
1. IIICg
2. IC
3. IIICp
4. DZIEWCZYNY

Gratulujemy!

Poniżej film z turnieju.
NASZA UCZENNICA WIKTORIA GUŚĆ MISTRZYNIĄ I WICEMISTRZYNIĄ POLSKI SENIORÓW PODCZAS ZIMOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW I JUNIORÓW 17/18 LAT
W BYDGOSZCZY!!!
SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Finale Wojewódzkim LICEALIADY w piłce ręcznej chłopów, który odbył się 25 listopada w Łodzi.
Nasi zawodnicy w pierwszym meczu grupowym pokonali drużynę ZSZ nr 2 z Pabianic 13-10, następnie ulegli w przedwczesnym finale faworytom z MSMS w Łodzi 13-16.
W meczu o 3 miejsce wysoko wygraliśmy z drużyną Technikum nr1 w Tomaszowie Mazowieckim 26-11. Zajęliśmy tym samym III miejsce w województwie,  a w finale drużyna z Łodzi wysoko pokonała Wieluń.
Skład naszej reprezentacji:
Jan Fijałkowski, Jakub Dróżdż, Jakub Krzyżak, Piotr Koch, Filip Kosiński, Kacper Grzejdziak, Mikołaj Nowak, Tymoteusz Galuś, Patryk Grzesik, Maciej Niedźwiecki, Tomasz Ordon, Kacper Marchlewicz, Bartlomiej Ortel.
Trener drużyny: MARIUSZ ŚPIEWAK
Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w półfinale wojewódzkim piłki ręcznej chłopców rozgrywanych w ramach Licealiady.
Z powodu koronawirusa odbył się tylko mecz finałowy z drużyną z bełchatowskiego Mickiewicza.
Nasi chłopcy wygrali 36-9 prezentując bardzo wysokie umiejętności.
Czekamy na finał wojewódzki !!!!
Skład reprezentacji:
Jakub Dróżdż, Jakub Krzyżak, Jan Fijałkowski, Tymoteusz Galuś, Patryk Grzesik, Mikołaj Nowak, Mikołaj Kołodziejski, Maciej Niedźwiecki, Piotr Koch, Filip Kosiński.
Trener zespołu: Mariusz Śpiewak.
Nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Miasta w Piłce Ręcznej chłopców zajmując w nich I miejsce.
W poszczególnych meczach osiągnęliśmy następujące wyniki:

IV LO - ZSP 4 21 - 8
IV LO - II LO 26 - 5
w finale
IV LO - ZSP 1 30 - 8

Skład reprezentacji:
Jan Fijałkowski, Mikołaj Kołodziejski, Patryk Grzesik, Mikołaj Nowak, Tymoteusz Galuś, Maciej Niedźwiecki, Jakub Dróżdź, Bartłomiej Ortel, Piotr Koch, Kacper Marchlewicz, Filip Kosiński, Jakub Gaj, Kacper Grzejdziak, Jakub Krzyżak.
trener: Mariusz Śpiewak
Czekamy na półfinał województwa.
27 października na pływalni OSIR przy ul. Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach LICEALIADY.
Zawodnicy płynęli sztafety 6 x 50m stylem dowolnym oraz startowali w wyścigach indywidualnych na dystansie 50 m wybranym stylem.

W drużynie dziewcząt płynęły:
Wiktoria Guść - wielokrotna Mistrzyni Polski juniorek młodszych - styl motylkowy - I miejsce indywidualnie z rewelacyjnym czasem 29.08 sek.
Aleksandra Kowalska - styl klasyczny - II miejsce
indywidualnie Dominika Chrząstek - styl grzbietowy - III miejsce
indywidualnie Oliwia Kauc - styl grzbietowy
Kinga Edyk - styl dowolny
Kornelia Wiernicka - styl dowolny.
Gratulujemy !!!
W środę na terenie naszego miasta odbyły się zawody z pływania. Nasi chłopcy w ogólnej klasyfikacji zajęli czwarte miejsce. Reprezentowali nas w poszczególnych stylach:

+ motylkowy: Filip Kosiński;
+ grzbiet: Mateusz Nojek, Kacper Marchlewicz;
+ klasyczny: Mikołaj Kołodziejski;
+ kraul: Patryk Grzesik, Jakub Gaj.
Rezerwowy: Jarosław Kowalczyk.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – I LO i III LO
III miejsce – ZSP1
IV miejsce – IV LO
V miejsce – ZSP2
VI miejsce - ZSP3
Gratulujemy.
Miło nam poinformować, że uczeń naszego liceum, Patryk Grzesik z klasy IIC zadebiutował 13 października w Superlidze Mężczyzn w Piłce Ręcznej.
Wystąpił w meczu MKS Piotrkowianin - Wisła Płock, rzucając w nim aż 3 bramki. Trzeba dodać, że
w bramce Wisły Płock bronił wielokrotny reprezentant Polski Adam Morawski, a drużyna z Płocka,
to aktualny wicemistrz Polski.
Patryk jako 16-latek stał się najmłodszym debiutantem w tym sezonie w Superlidze.
Gratulujemy występu i liczymy na więcej!