W czwartek 28 września 2017 roku w Uniejowie wystartowały dziewczęta w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Z naszej szkoły wzięły udział dwie uczennice:
Chudy Julia, która zajęła 3 miejsce oraz Woźniak Natalia, która przekroczyła linię mety jako 43.
Gratulujemy startu, a Tobie Julka miejsca na podium oraz powodzenia w kolejnym etapie.
Opiekun - Julita Ziółkowska

W czwartek 28 września 2017 roku w Uniejowie wystartowały dziewczęta w ramach Licealiady na szczeblu wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Z naszej szkoły wzięły udział cztery uczennice:
Chmielewska Natalia, która zajęła 39 miejsce, Galińska Klaudia 43, Simkowska Natalia 47 oraz Kieszkowska Weronika 61
Gratulujemy startu !
Opiekun - Julita Ziółkowska
W piątek 22 września 2017 roku na Stadionie Miejskim Concordia odbyły się indywidualne Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w biegach przełajowych. Bardzo dobrze spisała się w nich czwórka naszych biegaczy. Trzecie miejsce zajął Adam Baryła z klasy IIC, czwarte Dawid Błaszczyk klasy IIIC, piąte Daniel Mazurczyk klasy IIIC i ósme miejsce Mateusz Misztela klasa III C. Trzech pierwszych dzięki udanemu startowi będzie reprezentować IV LO w Mistrzostwach województwa łódzkiego w Uniejowie. Zawody odbędą się w czwartek 28 września 2017 roku.
W sumie na 10 miejsc w finałach wojewódzkich przeznaczonych dla Piotrkowa Trybunalskiego
(5 u dziewcząt i 5 u chłopców) reprezentanci IV LO wywalczyli siedem. Gratulujemy!
W piątek 22 września 2017 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki 6 odbyły się Mistrzostwa Miasta
w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej w roku szkolnym 2017/2018. Z naszej szkoły pobiegło siedem zawodniczek, z czego cztery znalazły się w pierwszej 9.

1. Julia Chudy
2. ------
3. ------
4. Natalia Woźniak
5. ------
6. ------
7. ------
8. Matuszewska Ewa
9. Krupa Daniela

W biegu wzięły udział jeszcze Pisarek Wiktoria, Stryjkowska Roksana, Barczewska Klaudia, Błaszczyk Oliwia.
Pierwsza piątka, a więc dwie nasze uczennice Chudy Julia oraz Woźniak Natalia, zakwalifikowały się do biegów wojewódzkich, które odbędą się w czwartek 28 września 2017 roku w Uniejowie. Gratulujemy
i powodzenia w dalszych etapach.
W piątek 22 września 2017 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki odbyły się Mistrzostwa Miasta
w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w ramach Licealiady w roku szkolnym 2017/2018.
Z naszej szkoły pobiegło osiem zawodniczek, z czego 5 znalazło się w pierwszej 7.

1. Natalia Chmielewska
2. Klaudia Galińska
3. Weronika Kieszkowska
4. ------
5. Natalia Simkowska
6. ------
7. Wiktoria Laczek

W biegu wzięły udział jeszcze Brózda Beata, Stępień Wiktoria oraz Bęckowska Dominika.
Pierwsza piątka, a więc cztery nasze uczennice Chmielewska Natalia, Galińska Klaudia, Kieszkowska Weronika oraz Simkowska Natalia zakwalifikowały się do biegów wojewódzkich, które odbędą się
w czwartek 28 września 2017 roku w Uniejowie. Gratulujemy i powodzenia w dalszych etapach.
Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Ośrodków Szkolenia Młodzieży w tym roku odbywały się w dniach 19-22 listopada 2015 r.w Głuchołazach. Nie mogły odbyć się bez zawodników z klas sportowych funkcjonujących przy Gimnazjum nr2 i IV Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Tryb. Piotrkowskie zespoły wystąpiły na mistrzostwach gościnnie. W starszej kategorii zespół z naszego miasta okazał się najlepszy. W turnieju grano systemem „każdy z każdym”. Drużyny rozgrywały mecz i rewanż. Każde spotkanie trwało 2x25 minut. Zawodnicy grali w składach 11-osobowych, a nasza drużyna składała się z zawodników           I klasy IV LO i III klasy Gimnazjum nr 2. Zespół osiągnął następujące wyniki:
Piotrków – Pruszków 0-0 i 3-0
Piotrków – Gorzów Wlkp. 2-1 i 1-1
Piotrków – Zielona Góra 2-0 i 0-2
Bramki zdobywali: D. Lenarcik (2), M. Misztela (2), P.Grzesiuk (1), F. Michalczyk (2), Sz.Dudkiewicz (1).
Zawodnicy za zwycięstwo otrzymali puchar, medale, nagrody indywidualne i konsolę x-box.
Tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył Krzysztof Siejak, uczeń klasy sportowej w IV LO a najlepszego zawodnika Mateusz Misztela również z IV LO.
Skład zwycięskiej drużyny:
Dawid Lenarcik, Krzysztof Siejak, Hubert Link, Maciej Dąbrowski, Adam Łączny, Patryk Grzesiuk, Bartłomiej Klinicki, Szymon Bartłomiejczyk, Adam Raszewski, Mateusz Misztela, Filip Michalczyk, Dawid Błaszczyk, Piotr Śmigielski, Daniel Mazurczyk, Jakub Gałkowski, Patryk Wawrzynkiewicz, Szymon Dudkiewicz, Mateusz Ściepłek.
Końcowa klasyfikacja:
1. Piotrków Trybunalski
2. Zielona Góra
3. Gorzów Wielkopolski
4. Pruszków
W dniu 28.10.2015r. na Stadionie Miejskim  w Piotrkowie Trybunalskim rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców. 11-osobowe drużyny piotrkowskich liceów (III LO, II LO i IV LO) walczyły o ,Puchar Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Zespoły grały systemem ,,każdy z każdym” 2x20 minut. Zwycięstwo  odniosła drużyna IV Liceum Ogólnokształcącego.

Wyniki spotkań:

IV LO – III LO 1-0 (Lenarcik)

II LO- III LO 0-1

IV LO – II LO 3-0 (Lenarcik 2, Misztela)

Skład IV LO:

Siejak – Szczepocki(Gałkowski), Grzesiuk M., Łączny, Grzesiuk P.- Klinicki,Bartłomiejczyk, Reszczyński, Misztela, Błaszczyk- Lenarcik

Trener: Tomasz Wychowałek,  Kierownik: Bożena Sobczyk

Gratulujemy!!!