Czwartaczki :)
Zamknijcie podręczniki, wyłączcie budziki i zapomnijcie na chwilę o sprawdzianach! Gratulujemy Wam wytrwałości i wszystkich sukcesów w tym roku. Życzymy Wam wakacji marzeń – pełnych słońca, przygód, festiwali i spotkań z przyjaciółmi. Odpoczywajcie mądrze, dbajcie o siebie, kolekcjonujcie piękne chwile i wracajcie do nas we wrześniu z głowami pełnymi świeżych pomysłów. Udanych wakacji!
Kochani Rodzice
Dziękujemy Państwu za całoroczną współpracę, cierpliwość, wsparcie i serce włożone w edukację Waszych dzieci. Sukcesy naszych uczniów to także Państwa zasługa. Życzymy Państwu spokojnego, letniego odpoczynku, czasu na rodzinny relaks oraz wielu powodów do dumy ze swoich pociech. Niech ten urlop przyniesie Państwu wytchnienie od codziennych obowiązków.
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy IV LO!
Za nami kolejny rok intensywnej pracy, wyzwań i wspólnych sukcesów. Dziękujemy za Wasz trud, cierpliwość, codzienne zaangażowanie i serce oddane szkole. Życzymy Wam, aby te wakacje były czasem prawdziwego resetu i odpoczynku od szkolnego dzwonka. Niech przyniosą spokój, zdrowie oraz inspirację do podejmowania nowych wyzwań w nadchodzącym roku szkolnym. Udanych i bezpiecznych urlopów!
Zamknijcie podręczniki, wyłączcie budziki i zapomnijcie na chwilę o sprawdzianach! Gratulujemy Wam wytrwałości i wszystkich sukcesów w tym roku. Życzymy Wam wakacji marzeń – pełnych słońca, przygód, festiwali i spotkań z przyjaciółmi. Odpoczywajcie mądrze, dbajcie o siebie, kolekcjonujcie piękne chwile i wracajcie do nas we wrześniu z głowami pełnymi świeżych pomysłów. Udanych wakacji!
Kochani Rodzice
Dziękujemy Państwu za całoroczną współpracę, cierpliwość, wsparcie i serce włożone w edukację Waszych dzieci. Sukcesy naszych uczniów to także Państwa zasługa. Życzymy Państwu spokojnego, letniego odpoczynku, czasu na rodzinny relaks oraz wielu powodów do dumy ze swoich pociech. Niech ten urlop przyniesie Państwu wytchnienie od codziennych obowiązków.
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy IV LO!
Za nami kolejny rok intensywnej pracy, wyzwań i wspólnych sukcesów. Dziękujemy za Wasz trud, cierpliwość, codzienne zaangażowanie i serce oddane szkole. Życzymy Wam, aby te wakacje były czasem prawdziwego resetu i odpoczynku od szkolnego dzwonka. Niech przyniosą spokój, zdrowie oraz inspirację do podejmowania nowych wyzwań w nadchodzącym roku szkolnym. Udanych i bezpiecznych urlopów!