IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Tryb.
im. Generała Stefana Roweckiego ''Grota''

Półfinał wojewódzki w piłce nożnej w Pajęcznie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
W dniu dzisiejszym zawodnicy IV LO rozegrali półfinał wojewódzki w piłce nożnej w Pajęcznie. Były to już drugie w tym roku szkolnym zawody organizowane przez SZS. W pierwszych, w finałach wojewódzkich zajęliśmy II miejsce i zostaliśmy wicemistrzem.
Tym razem nie udało nam się przebrnąć półfinału.

Nasz zespół został nieco odmłodzony w porównaniu z pierwszym turniejem. Wystąpili w nim tylko chłopcy z klas IICg i IICp.
Mimo rozegrania fajnych zawodów zabrakło trochę doświadczenia i można powiedzieć na własne życzenie zajęliśmy 2 miejsce.
W pierwszym meczu ulegliśmy ZSP Pajęczno 1-2 (bramka Sochacki), prowadząc do przerwy 1-0 i będąc zespołem dominującym. Niestety  kontry gospodarzy były zbyt mocne i zeszliśmy z boiska pokonani.
W drugim spotkaniu pewnie pokonaliśmy II LO Bełchatów 6-1 (bramki: Jagodziński, Marchewka, Nojek, Kiełbasa, Szczepaniak, Sochacki). W ostatnim meczu ZSP Pajęczno pokonało II LO Bełchatów 3-2.

Skład: D. Markiewicz, J. Kowalczyk, P. Lassota, W. Jagodziński, M. Nojek, P. Sochacki, J. Bedka, D. Kiełbasa, J. Szczepaniak, B. Marchewka
Trener: Tomasz Wychowałek
powrót