Przedszkoliada 2020

13 lutego 2020 roku  uczniowie z klas sportowych wzięli udział w Przedszkoliadzie 2020. Zadaniem ich
w ramach wolontariatu była opieka, zabawianie, instruowanie, pomaganie oraz oprowadzenie maluchów, a wszystko po to, by zaszczepić sport w przedszkolakach. Ponadto nasze zawodniczki i zawodnicy mieli okazję nabrać praktyki oraz sprawdzić się po drugiej stronie barykady w roli trenera / nauczyciela.
Nasi wolontariusze z IV LO to: Zuzanna Garbalska, Julia Gawin, Julia Kuchta, Marta Walczak, Zuzanna Adamczyk, Oliwia Tuchowska, Wiktoria Firmowska, Oliwia Szczepańska, Ewa Matuszewska, Dominika Chrząstek, Wiktor Dajcz, Wiktor Jagodziński, Jakub Dąbrowski, Krzysztof Dąbrowski, Jakub Bedka, Jarosław Kowalczyk, Jakub Goździk oraz Kacper Zawiślak.
Opiekun: Julita Ziółkowska