Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora IV LO

4 marca z inicjatywy uczniów: Mateusza Krasonia i Mikołaja Kołodziejskiego został zorganizowany Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora IV LO.
Do turnieju zgłosiło się 27 uczestników: Zuzanna Adamczyk, Michalina Adamczyk, Paulina Kot, Diana Krupińska, Adam Leśniewski, Piotr Mieczkowski, Wojtek Ronc, Mateusz Sarlej, Julian Trela, Tymek Bogusławski, Karol Senderecki, Jakub Krasoń, Paweł Kujawski, Jan Stec, Mateusz Krasoń, Mikołaj Kołodziejski, Tymek Galuś, Brajan Tręda, Piotr Koch, Mikołaj Nowak, Jakub Gaj, Kacper Grzejdziak, Błażej Kołek, Tomasz Szafrański, Marcin Wośko, Kacper Migdał, Miłosz Frukacz.
Rozegrano wiele ciekawych partii w tempie 10 minut na zawodnika. Po rundzie eliminacyjnej do gry przystąpili najlepsi gracze. Turniej przebiegał w atmosferze rywalizacji i dobrej zabawy a jego poziom oceniono na wysoki.

Wyniki:
1. Piotr Koch IIIC
2. Tomasz Szafrański IVA
3. Julian Trela IE
4. Adam Leśniewski IC

Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju.