Brunetki, blondynki… czyli Dzień Kobiet w IV LO

53853920_2184863718227003_2284784642827485184_n
W Dniu Kobiet po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs o tytuł Miss IV LO. Mieliśmy okazję podziwiać kilkanaście pięknych i odważnych dziewcząt podczas prezentacji w dwóch różnych strojach. Wybór tej najpiękniejszej z pewnością nie należał do najłatwiejszych, lecz ostatecznie siłą głosów męskiej części publiczności wyjątkowy tytuł Miss IV LO 2019 zdobyła Agata Rakowska z klasy IIIB gimnazjum, której koronę uroczyście przekazała ubiegłoroczna Miss Szkoły, Weronika Kieszkowska. Tytułem I Wicemiss wyróżniona została Marta Kałucka z klasy IA, a Oli Mrozińskiej z klasy IC przypadł tytuł II Wicemiss.
Prezentacje konkursowe dziewcząt były ucztą szczególnie dla męskich oczu, lecz na szczęście nasi chłopcy zadbali o to, aby i płeć piękna miała na co popatrzeć. Poza tradycyjnymi kwiatami i słodkościami, których nigdy nie brakuje w dniu 8 marca, chłopcy przygotowali też jak zawsze dodatkową niespodziankę w postaci występu taneczno-wokalnego. Trzeba przyznać, że połączenie talentu i urody występujących rozgrzało nie tylko damską część publiczności
Sami zobaczcie, jak się bawiliśmy!