Cyfrowe Liceum

IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 69 szkół na liście projektów przyjętych przez Zarząd Województwa Łódzkiego do dofinansowania w ramach naboru FELD.08.07 Kształcenie Ogólne. Kwota dofinansowania to ponad 771 tysięcy złotych.
W projekcie weźmie udział 150 uczniów i 30 nauczycieli. Uczniowie będą mogli wziąć udział w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, matematyki, informatyki, chemii, biologii i ekologii. Osoby ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi otrzymają wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, będą mogły wziąć również udział w terapii sensorycznej. Uczniowie będą mogli również skorzystać z doradztwa zawodowego grupowego i indywidualnego. W ramach projektu 90 uczniów weźmie  udział w wyjeździe edukacyjnym do Torunia. Nauczyciele w ramach projektu będą mogli podnieść swoje kompetencje podczas szkoleń z obsługi pracowni komputerowej, kursów i warsztatów.

Więcej na stronach:
Link1