Dzień KEN 2015

aparat f 104
14 października, jak co roku, obchodziliśmy święto pracowników oświaty. Z tej okazji w reprezentacyjnej sali Zamku Królewskiego Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak nagrodził wyróżniających się nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi piotrkowskich szkół. Z naszego liceum w tym roku nagrody otrzymały: Bożena Kwiatkowska (nauczycielka języka polskiego) i Jolanta Wnuk (pracownik obsługi).
Dzień wcześniej w trakcie uroczystości Święta Edukacji Narodowej dyrektor IV LO Konrad Sikora również wręczył  nagrody. Wszystkim pracownikom szkoły złożył serdeczne podziękowania za wysiłek, który wkładają w tworzenie dobrego wizerunku szkoły i podnoszenie wyników maturalnych. Szczególnie wyróżnił (w kolejności alfabetycznej) nauczycieli: Katarzynę Drańską, Lidię Fałek, Iwonę Kulczyńską, Joannę Pająk, Annę Sikorę, Tomasza Wychowałka oraz pracowników administracji i obsługi: Monikę Dawidowicz, Agnieszkę Olszewską, Annę Zapart.